Zavolejte nám! AKCE, SLEVY NOVINKY NA TRHU, DOSTUPNOST, CENA, prakticka ukazka termovize, pomoc s nastavením a aktulizací softwaru termovize: Telefon: 602943245
Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Termovizi Vám na přání kompletně nastavíme a aktualizujeme! Dárek ke každé termovizi.

Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Můj košík

ATN Mars 5 XD: Přelom v Noční Optice

ATN Mars 5 XD: Přelom v Noční Optice

ATN Mars 5 XD: Přelom v Noční Optice

V oblasti nočního vidění a termovize přichází na trh nová revoluční technologie, která mění pravidla hry. Představujeme ATN Mars 5 XD, nejnovější přírůstek do rodiny termovizních puškohledů od společnosti ATN, známé svým inovativním přístupem k optickým technologiím. S rozlišením 1280×1024 pixelů a zvětšením v rozsahu 4-40x posunuje Mars 5 XD možnosti nočního vidění a termovize na zcela novou úroveň.

Technické Specifikace

Jádrem ATN Mars 5 XD je vysoké rozlišení 1280×1024, které je v oblasti termovizních puškohledů mimořádně vzácné. Toto rozlišení umožňuje pozorovatelům vidět s neuvěřitelnou jasností a detailností, což je zásadní nejen pro lovce v noci, ale také pro záchranné operace a bezpečnostní aplikace. Variabilní zvětšení 4-40x přináší nevídanou flexibilitu, umožňující uživatelům přizpůsobit puškohled podle potřeb situace, od krátkých po dlouhé vzdálenosti.

Inovativní Funkce

ATN Mars 5 XD není jen o výjimečném rozlišení a zvětšení. Tento puškohled je vybaven řadou inovativních funkcí, které zvyšují jeho užitečnost. Jednou z klíčových vlastností je inteligentní balistický kalkulátor, který umožňuje střelcům přesně vypočítat trajektorii střely s ohledem na různé environmentální faktory, jako je vítr, vzdálenost a úhel střelby. Další významnou funkcí je integrovaný záznamník videa, který umožňuje uživatelům zaznamenávat své střelecké výkony nebo noční pozorování v plné HD kvalitě.

Použití a Aplikace

Díky svým vynikajícím vlastnostem se ATN Mars 5 XD hodí pro širokou škálu aplikací. Lovci ocení nejen jeho schopnost poskytnout čistý a detailní obraz cíle v noci, ale také jeho balistické funkce, které zvyšují přesnost střelby. V oblasti záchranných a bezpečnostních operací může Mars 5 XD znamenat rozdíl mezi životem a smrtí, umožňující operátorům vidět skrze kouř, mlhu a jiné překážky, které by běžné optické systémy překonaly s obtížemi.

Závěr

ATN Mars 5 XD reprezentuje vrchol současné technologie termovizních puškohledů. S jeho nepřekonatelným rozlišením, variabilním zvětšením a řadou inovativních funkcí nastavuje nový standard pro noční optiku. Pro každého, kdo hledá ultimátní nástroj pro noční vidění a termovizi, je Mars 5 XD neodolatelnou volbou.

3%

SLEVA

na termovize a termovizní puškohledy

Zadejte na pokladně kód: take3

Skip to content