Zavolejte nám! AKCE, SLEVY NOVINKY NA TRHU, DOSTUPNOST, CENA, prakticka ukazka termovize, pomoc s nastavením a aktulizací softwaru termovize: Telefon: 602943245
Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Termovizi Vám na přání kompletně nastavíme a aktualizujeme! Dárek ke každé termovizi.

Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Můj košík

Podzimní lov černé zvěře s termovizním puškohledem – termovizí

Podzimní lov černé zvěře s termovizním puškohledem – termovizí

Podzimní lov černé zvěře s termovizním puškohledem – termovizí

Lov černé zvěře je tradičním podzimním rituálem pro mnoho myslivců. V posledních letech však technologie nabízí nové možnosti, jak tento lov zdokonalit a zefektivnit. Jednou z nejnovějších inovací v mysliveckém světě je termovize. V tomto článku se zaměříme na podzimní lov černé zvěře s pomocí termovizního puškohledu.

1. Co je to termovize?

Termovize, někdy označovaná jako infratervy vidění, je technologie, která detekuje infračervené záření (teplotu) vydávané objekty. Tato schopnost umožňuje myslivcům vidět zvířata v naprosté tmě, protože zvířata vydávají teplotní signály, které jsou snadno detekovatelné termovizní technologií.

2. Výhody lovu s termovizním puškohledem:

 Zvýšená detekce zvěře: I v hustém křoví nebo za nepříznivých podmínek může myslivec snadno rozlišit teplý otisk zvířete.

 Efektivita: Myslivci mohou rychleji a přesněji lokalizovat zvířata, což snižuje čas strávený pátráním.

 Bezpečnost: Termovizní puškohledy umožňují identifikaci zvířat na větší vzdálenost, což snižuje riziko omylem zasažených cílů.

 Minimalizace rušení: Lov s termovizí může snížit množství rušení zvířat, protože myslivci mohou zůstat dál a stále mít výhodný výhled.

3. Etika a regulace:

Stejně jako u všech technologií v myslivosti, i u termovize je důležité dodržovat etické normy a místní zákony. V některých oblastech může být používání termovize při lovu regulováno, takže je nezbytné se informovat o místních předpisech.

4. Tipy pro lov s termovizním puškohledem:

 Seznámení s technologií: Je důležité si před prvním lovením v praxi vyzkoušet puškohled a seznámit se s jeho funkcemi.

 Pravidelná kontrola: Aby termovize fungovala optimálně, je třeba pravidelně kontrolovat nastavení a čistit objektiv.

 Zvážte použití kombinace: Někteří myslivci preferují kombinování termovizního puškohledu s tradičním optickým puškohledem pro lepší detailní zobrazení.

Závěr:

Termovizní puškohledy představují revoluci v mysliveckém světě, poskytují myslivcům možnost vidět zvěř, jakou nikdy předtím neviděli. Ačkoli se jedná o nákladnou investici, mnoho myslivců ji považuje za neocenitelnou pro zvýšení úspěchu a zážitků z lovu. Stejně jako u všech nástrojů je důležité používat termovizi s respektem k přírodě a etickým přístupem k lovu.

3%

SLEVA

na termovize a termovizní puškohledy

Zadejte na pokladně kód: take3

Skip to content