Zavolejte nám! AKCE, SLEVY NOVINKY NA TRHU, DOSTUPNOST, CENA, prakticka ukazka termovize, pomoc s nastavením a aktulizací softwaru termovize: Telefon: 602943245
Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Termovizi Vám na přání kompletně nastavíme a aktualizujeme! Dárek ke každé termovizi.

Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Můj košík

Termovizní puškohledy: Výhody a cena při lovu

Termovizní puškohledy: Výhody a cena při lovu

Termovizní puškohledy: Výhody a cena při lovu

  

Termovizní technologie se postupně stává neoddělitelnou součástí výbavy mnoha lovců. Tato technologie, která detekuje tepelnou radiaci, umožňuje uživatelům vidět zvířata v noci nebo za špatných světelných podmínek. Jaké jsou však hlavní výhody termovizních puškohledů a jaký je jejich cenový rozsah?

 

Výhody termovizního puškohledu při lovu:

 

 

1. Detekce v noci a za špatné viditelnosti:Na rozdíl od tradičních nočních vidění, která pracují na základě světelného zesílení, termovize vám umožní vidět zvířata i v absolutní tmě díky detekci tepelného záření.

 

2. Lepší rozlišení zvířat od okolí: Termovizní puškohledy mohou pomoci rozlišit zvíře od okolního prostředí, dokonce i pokud je zvíře částečně skryto za vegetací.

 

  

3. Snazší sledování zraněných zvířat: Pokud je zvíře zraněno a skryje se, termovizní puškohled může detekovat jeho teplou stopu, což lovci umožňuje sledovat jeho pohyb.

 

  

4. Bezpečnost: Termovize může být také nástrojem pro detekci jiných lidí nebo překážek v oblasti, což zvyšuje bezpečnost během lovu.

 

  

Cena termovizního puškohledu:

 

 

Cena termovizních puškohledů se může výrazně lišit v závislosti na specifikacích, kvalitě obrazu a značce. 

 

 

1. Základní modely: Ceny mohou začínat na několika tisících korunách pro základní modely s omezeným rozsahem a nižším rozlišením.

 

 

2. Střední třída: Modely střední třídy s lepším rozlišením a delším dosahem mohou stát desetitisíce korun.

 

  

3. Profesionální modely: Pro ty, kteří hledají špičkovou technologii s nejlepším možným rozlišením, dosahem a dalšími funkcemi, se mohou ceny vyšplhat až do řádu stotisíců korun.

   

Závěr:

 

Termovizní puškohledy nabízejí řadu výhod, které mohou značně zlepšit zkušenosti lovců, zejména v náročných světelných podmínkách. Je však důležité pečlivě zvážit své potřeby a rozpočet před investicí do této technologie.

3%

SLEVA

na termovize a termovizní puškohledy

Zadejte na pokladně kód: take3

Skip to content