Zavolejte nám! AKCE, SLEVY NOVINKY NA TRHU, DOSTUPNOST, CENA, prakticka ukazka termovize, pomoc s nastavením a aktulizací softwaru termovize: Telefon: 602943245
Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Termovizi Vám na přání kompletně nastavíme a aktualizujeme! Dárek ke každé termovizi.

Možnost osobního předání a ukázky: Brno, Vyškov, Prostějov, Letovice, Svitavy, Boskovice a Blansko

Můj košík

Podzimní lov černé zvěře s nočním viděním

Podzimní lov černé zvěře s nočním viděním

Podzimní lov černé zvěře s nočním viděním

Podzimní lov černé zvěře je tradiční českou záležitostí, která láká mnoho myslivců, ať už za účelem regulace početnosti zvířat, sportu nebo vlastní spotřeby masa. S rozvojem technologie se stále více myslivců obrací k využití nočního vidění, aby měli větší úspěch při lovu a minimalizovali rušení zvířat během dne.

1. Výhody nočního vidění při lovu černé zvěře:

 Větší úspěch při lovu: Černá zvěř, zejména divočáci, je v noci častěji aktivní. S nočním viděním mají myslivci větší šanci zvíře spatřit a úspěšně ulovit.

 Snížené riziko rušení: Lov v noci s nočním viděním minimalizuje rušení zvířat během dne. To může mít pozitivní vliv na jejich chování a celkovou populaci.

 Bezpečnost: Díky lepší viditelnosti v noci mohou myslivci snáze identifikovat svůj cíl a zamezit omylem střelbě do jiného zvířete nebo dokonce člověka.

2. Technologie nočního vidění:

Noční vidění využívá různé technologie, jako jsou infratervy kamery, termokamery a zesilovače obrazu, které umožňují myslivcům vidět v téměř úplné tmě. Kvalitní noční vidění může být nákladné, ale je to investice, která může značně zvýšit úspěch lovu.

3. Etika a regulace:

Je důležité si uvědomit, že ačkoli noční vidění může poskytnout výhody, je třeba dodržovat mysliveckou etiku a místní regulace. Některé oblasti mohou mít omezení týkající se používání nočního vidění při lovu, proto je důležité se s nimi seznámit a dodržovat je.

4. Tipy pro lov s nočním viděním:

 Přizpůsobte svou techniku: Lov v noci může vyžadovat odlišné přístupy než lov ve dne. Myslivci by měli být trpěliví a učit se novým taktikám.

 Zvolte správnou technologii: V závislosti na typu lovu a preferovaném druhu zvířete může být vhodnější termovize než tradiční noční vidění.

 Buďte opatrní: Při lovu v noci je důležité být opatrným a mít na paměti bezpečnostní rizika, jako je terén a možnost setkání s jinými divokými zvířaty.

Závěr:

Podzimní lov černé zvěře s nočním viděním může být vzrušujícím a odměňujícím zážitkem pro mnoho myslivců. S vhodnou technologií a dodržováním mysliveckých principů a regulací může být lov v noci efektivní a etický způsob, jak dosáhnout mysliveckých cílů.

3%

SLEVA

na termovize a termovizní puškohledy

Zadejte na pokladně kód: take3

Skip to content